Zlín vs. Studénka po velkém boji 3 : 2

Zlín vs. Studénka po velkém boji 3 : 2

Dnes jsme odehráli další exhibiční utkání na půdě nového zimního stadionu v Brumově - Bylnici. Našim soupeřem bylo mužstvo ZAS Sedící Medvědi Zlín. Po velkém boji jsme podlehli poměrem 3 : 2.

Třetiny dopadly takto: 0:2, 2:0 a 1 :0.

Nejlepší hráči za Zlín: S. Molek a Z. Hábl

Nejlepší hráči za Studénku: M. Kopřiva a E. Fojtík


citace:

Brumov-Bylnice - Kdo přijel v sobotu odpoledne do Brumova-Bylnice na Valašskokloboucku, určitě se divil, proč je tam tak vylidněno. Odpověď byla jednoduchá. Centrem všeho dění se totiž stala nová hokejová hala, která se slavnostně otvírala.

Od půl jedné byl nachystán bohatý program. Po hokejové přípravce nastoupili k zápasu sledge hokejisté Zlína a Studénky.

Po sledge hokejistech se předvedli dětští krasobruslaři a pak byl prostor pro avizované sportovní překvapení. To nebyl žádný Jágr, jak se někteří domnívali, ale brumovští důchodci s recesistickým programem, kdy představovali slavné krasobruslaře po letech. Jejich vystoupení korunované topornými holubičkami se setkalo s velkým úspěchem.

Následovalo křtění haly a začátek zápasu mezi veterány české reprezentace a brumovským týmem. Slavnostního vhazování puku se zúčastnil mimo jiné olympijský vítěz z Pekingu David Kostelecký nebo hokejista a bývalý trenér reprezentace Karel Gut.

Autor:
Iva Chmelová


 

Vložit příspěvek do diskuze

Datum : 07.09.2009 | Počet přečtení: : 1579x