Z Karlových Varů a Litvínova pět bodů!

Na první a druhé kolo České para hokejové ligy vyjela HC Sledge Studénka do Karlových Varů a Litvínova.
Spolu s novými posilami, hráči z tÿmu Carinthian Steelers (Kalegaris a Schilcher) a staronovými polskými posilami (Flis, Kartosz a Murawski).

V těchto zápasech se podařilo sedícím borcům vybojovat pět bodů vítëzstvím nad SKV K. Vary po sámostatných nájezdech 2:1 a porážkou Litvínova 5:1.

Do Karlovÿch Varů se odjíždělo s vědomím, že o každý bod se bude velmi těžce bojovat. Domácí Sharks zahájili hru velkým tlakem ze kterého se Studénka jen pozvolna dostávala.
K ojedinělým breakům se dostával Kalegaris, ale otěže "meče^měli v rukou domácí. Není proto divu, že dali branku jako první z hole Bergera. Studénka srovnala až v závěrečné třetině kdy skóroval Flis.
Zápas skončil smírně 1:1 i když SKV měli jednoznačně navrch. Samostatné nájezdy byli úspěšnější pro Studénku, když proměnila 2 nájezdy (Fojtík a Chodurek), ale K. Vary neproměnili ani jeden nájezd zásluhou gólmana Kudely.

KARLOVY VARY - STUDÉNKA 1:2sn (1:0, 0:0, 0:1 - 0:2)
Branky a nahrávky: 14. Berger (Forgo, Hrbek) – 33. Flis, rozh. náj. Fojtík
Sestava Karlových Varů: Mach (Korec) – Berger, Wágner, Hrbek, Michalčín, Forgo, Haas, Kovářík, Geier, Karafiát
Sestava Studénky: M. Kudela – Kartosz, V. Kudela, Flis, Fojtík, Mlčák, Chodurek, Kalegaris, Schilcher, Murawski, Prostředník, Loska
Bez vyloučení.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V zápase s Litvínovem byla Studénka favoritem (čtyřmi góly dirigoval výhru Erik Fojtík) a tak bodovala naplno 5:1 kdy jedinÿ gól domácích vstřelil mladičký Filip Veselý.

LITVÍNOV - STUDÉNKA 1:5 (0:2, 1:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 25. Veselý – 1. Chodurek, 10. Fojtík (Schilcher), 36. Fojtík (Flis), 39. Fojtík (Flis), 45. Fojtík.
Sestava Litvínova: Bechyňský – Štiber, Mařík, Veselý, Žižka, Bláha, Matthes
Sestava Studénky: M. Kudela – Kartosz, V. Kudela, Flis, Fojtík, Mlčák, Chodurek, Schilcher, Murawski, Prostředník, Loska
Statistiky: Vyloučení: 1:2 Využití: 0:1 V oslabení: Bez.

V dalších kolech se Studénka utká v Havířovské Gascontrol aréně 6. a 7.10. s Mustangy z Pardubic (11:00) a Pražskou Spartou (9:30).

Jste všichni srdečně zváni!

Autor: Erik Fojtík | Datum : 26.09.2018 | Počet přečtení: : 118x