Výsledky turnaje Lapp Cup Zlín 2014

3 hrací dny, 8 týmů, 20 zápasů a 3 poháry pro trojici nejlepších týmů. Nějak takto se dá charakterizovat několik uplynulých dní ve zlínské PSG aréně, kde se od 4. do 6. září odehrával sledge hokejový turnaj LAPP CUP ZLÍN 2014.

Domácí tým SHK LAPP Zlín v letošní konkurenci, která na turnaji byla, nedokázal navázat na loňské 3.místo a musel se spokojit s místem 6. Náplastí na nepovedený týmový výsledek může být alespoň cena Fair Play a také účast mladého perspektivního hráče Martina Joppy, který hájí barvy Zlína od této sezóny, v all stars týmu turnaje.

ALL STARS turnaje
Brankář – Michael Ossimitz - tým Carinthian Steelers
Obránce - Gianluigi Rosa – tým South Tyrol Eagles
Obránce – Rasmus Lundgren - tým FIFH Malmö
Útočník – JUNG Seung-hwan - tým Gangwon Bears
Útočník – Evgeniy Petrov – tým Russia Red
Útočník – Martin Joppa - tým SHK Lapp Zlín

Konečné pořadí turnaje LAPP CUP ZLÍN 2013
1. Russia red
2. Russia
3. Gangwon Bears (Jížní Korea)
4. South Tyrol Eagles (Itálie)
5. FIFH Malmö (Švédsko)
6. SHK Lapp Zlín (Česko)
7. Bremer Pirates (Německo)
8. Carinthian Steelers (Rakousko)

Výsledky prvního hracího dne 4.9.2014:

FIFH Malmo - Bremer Pirates                    výhra domácích
Russia Red - South Tyrol Eagles             4:0
SHK Lapp Zlín - Carithian Steelers          výhra domácích
Russia White - Gangwon Bears               výhra domácích
South Tyrol Eagles - FIFH Malmo             
Bremer Pirates - Russia Red                    0:8
Gangwon Bears - SHK Lapp Zlín              5:0
Carithian Steelers - Russia White            výhra hostí

Výsledky druhého hracího dne 5.9.2014:

Gangwon Bears - Carithian Steelers       10:0
South Tyrol Eagles - Bremer Pirates        výhra domácích
SHK Lapp Zlín - Russia White                   výhra hostí
FIFH Malmo - Russia Red                          výhra hostí

Semifinále:

Carithian Steelers - FIFH Malmo               výhra hostí
SHK Lapp Zlín - Bremer Pirates                4:0
Russia Red - Gangwon Bears                  1:0
Russia White - South Tyrol Eagles           2:1 po sn.

Výsledky třetího hracího dne 6.9.2014:

zápas o 7.místo: Bremer Pirates - Carithian Steelers         výhra domácích
zápas o 5.místo: SHK Lapp Zlín - FIFH Malmo                     výhra hostí
zápas o bronz: Gangwon Bears - South Tyrol Eagles         výhra domácích
zápas o zlato: Russia Red - Russia White                            2:3 po sn.

Autor: Přemysl Chodurek | Datum : 09.09.2014 | Počet přečtení: : 1513x