Vítězný víkend

V pátém a šestém kole E.P.C. Managment sledgehokejové ligy si borci ze Studénky připsali dalších 6 bodů za vítězství nad Motorem České Budějovice 0:7 a Spartou Praha 0:1. Těmito body se až do dalšího ligového kola usadili na průběžném 1. místě tabulky.

Do Českých Budějovic odjížděl tým oslaben o legionáře Lundgrena i Rennhacka kteří nedorazili. Polské akvizice (Flis, Kartosz) nechyběli. Flis byl tím, který v tomto zápase dominoval. Poté co Fojtík několikrát střelecky selhal, prosadilo se duo Kudrna asistent - Flis střelec, kteří si „helfli“ při 5 brankách.

Motoru a jeho útočníkům citelně chyběl Kalegaris a tak byli jejich výpady proti Kudelovi ojedinělé.

Hosté z Moravy přidali ještě dvě branky (Fojtík, Staněk) a vedli vysoko 0:7. Motor nevyužil závěrečného zmatku ve třetině hostí, kdy jejich snahu zastavila tyč a tak se závěrečné skóre nezměnilo - 0:7.

Těžší soupeř čekal na Moravany v neděli, ve sváteční to den, Pražská Sparta. Favoritem utkání byli domácí, což bylo znát celou dobu v průběhu celého utkání, kdy byli střelecky aktivnější a měli více ze hry.

Ovšem střelecká impotence Sparty darovala Studénce možnost skórovat po akci F+F, Fojtík Flis, kdy Sly, vyhrál střecký souboj nad Vápenkou. 0:1.

Na začátku druhé třetiny Studeňáky potkalo nemilé překvapení, v podobě zlomených saní golmana Kudely.

Ovšem zásah obránce a zámečníka v jedné osobě Petra Kudrny byl tento problém vyřešen za pomoci francouzských holí jako spojovacího materiálu. Zápas pokračoval dále, ale toto přerušení jako by domácí vyvedlo z tempa.

V poslední části utkání mohli Sparťané několikrát vstřelit branku do prázdné klece, ale buď jim v tom zabránil některý z hráčů anebo vlastní nemohoucnost. Skore utkání se ani v závěru nezměnilo a tak si HC sledge Studénka odváží skalp Sparty sledge Praha , výhrou 0:1.

Realizačnímu týmu i hráčům patří díky za maximální nasazení v obou zápasech !

V dalších dvou kolech sehrajeme utkání s SHK LAPP Zlín , 5.11. ve Zlíně a 6.11. ve Studénce.

Autor: Erik Fojtík | Datum : 30.10.2016 | Počet přečtení: : 618x