Těsná prohra i první vítězství

Uplynulý víkend 7.-8.11., se odehrálo další kolo České sledgehokejové ligy a pro hráče Studénky byl napůl úspěšný když v neděli naplno bodovali proti Českým Budějovicím výhrou 5:2 i když v sobotu těsně prohráli s Vienna Wariors 1:2.

Zápas s Vídeňáky byl ovšem hodně smolný a rozhodlo proměňování šancí ve kterých byl úspěšný hlavně hostující Sandro Kalegaris se dvěma brankami. Studénka prohrála díky zbytečným vyloučením a hlavně neschopností vstřelit gól. Skvrnou na zápase je další fraktura na kontě Studénky a to klíční kosti Andrease Meixnera od domácího Kudrny!

V dalším zápase se Studénce konečně zadařilo, když poprvé v tomto ročníku bodovali s Českými Budějovicemi 5:2. Velmi platná byla v tomto zápase posila polského reprezentanta a legendy světového sledgehokeje Sylwestera Flise, který nastřílel čtyři góly a další přidal Martin Hornich.
V závěru mohl navýšit skóre Kudrna jenž jel trestné střílení, ale neuspěl.
Zápas jenž byl ze začátku vyrovnaný zlomil Flis ve prospěch studeňáků a snad se tímto začne konečně bodově dařit tomuto celku.

Autor: Petr Kudrna | Datum : 12.11.2015 | Počet přečtení: : 1256x