Studénka ve Zlíně padla, ale ve Studénce si Ševci nenašli jehličku

na díry ve své obraně.

V sedmém a osmém kole E.P.C. managment sledgehokejové ligy se Studénka utkala v dvojzápase se Zlínem a výsledek byl v obou případech stejný, jen vítěz jiný. Na svém domácím ledě Zlín zvítězil 3:1 a Studénka mu oplatila druhý den porážku se stejným skóre 3:1.

Studénka , přejmenovaná Zlínem na Výběr Evropy nastoupila na ledu hostí v plné sestavě a s vlajkovými nášivkami na ramenou, tak jak se na Výběr sluší.

Zápasu už od úvodních minut dominovali hráči Zlína, kteří soupeře přehrávali a vytvořili si několik slibných šancí. Nebylo překvapením , když už ve druhé minutě skoroval Zlín holí D. Hábla. Zlín diktoval tempo zápasu a Studénku jen občas pustil k nějaké šanci, ale i tu dokázali zlínští eliminovat. Ve druhé třetině starší z Hábl family navýšil náskok domácích na 2:0. O čtyři minuty později , 28 minutě zápasu, po vyhraném buly skoroval Lundgren a snížil, 2:1. V poslední minutě pojistill vítězství Zlína Palát a na 3:1 a získal tím cenné body pro domácí. V tomto zápasu Studénka poprvé ztratila plný počet bodů.

V nedělním dopoledni 6.11. o desáté hodině začal zápas ve Studénce a nebylo překvapením, když hosté opět dominovali na ledě, překvapením proto nebylo, když dal gol „do šatny“ ve 13 minutě Šafránek. Studénce se nedařilo najít odpověď , jen sporadicky odstřelovali Molka zdálky, ale i tak měl s některýma střelami dost práce. Vyrovnání přišlo ve 23 minutě , když po střele Lundgrena odražený kotouč uklidil do prázdné klece Fojtík,1:1. Za tři minuty navýšil skore Flis, střelou po ledě a o další tři minuty Studénka odskočila na dvoubrankový rozdíl, 3:1. Zlín se sice hodně snažil, ale selhával na bezchybném výkonu golmana Kudely. Studénka si svou výhru udržela i přes velkou šanci Joppy v závěru duelu a ovace fanoušků byly velké.

Výběr Evropy ukázal zkušenost při proměňování šancí a porazil Zlín jak v zápasu tak v produktivitě.

Další kolo soutěže HC sledge Studénka pojede na ledy do Pardubic a Olomouce, ve dnech 17-18 prosince.

Autor: Erik Fojtík | Datum : 07.11.2016 | Počet přečtení: : 492x