Studénka v zápase o páté místo prohrála s Olomoucí jedinou brankou

Jediná branka stačila na rozuzlení zápasu mezi Olomoucí a Studénkou. Kohouti šli do vedení v osmé minutě zásluhou Večerka, následně už gól nepadl ani na jedné straně.

První šanci měl za Hanáky Mikuš, trefil ale jen břevno. V čase 7:39 už byl domácí útočník úspěšnější. Miloš Večerek přebruslil obranu soupeře a překonal Kudelu.

Kohouti byli nadále lepším týmem, brejk Kormana s Novákem ale brankou neskončil. Za Studénku až ke konci třetiny zahrozil Flis, ale nevyrovnal.

Prostřední dějství bylo na šance schůdnější, ale když už něco, zase to bylo před brankou Studénky. Stašák vysunul Kormana, stav se však neměnil.

A gólu se fandové nedočkali ani v poslední třetině. Lepší Kohouti mohli zvýšit vedení po akci Ferenčíka či Nováka, nestalo se tak. Mrzet je to ale nemuselo, Studénka nevyrovnala ani při závěrečném power-play.

Eduard Lepáček (brankář Olomouce): „Parádní zápas to byl z naší strany, třetí třetinu měl soupeř mírně tlak, ale kluci opravdu hráli dobře.“

Erik Fojtík (útočník Studénky): „Hráli jsme spatně, moc jsme drželi puk a chyběla týmovost.“

Autor: Přemysl Chodurek | Datum : 03.02.2018 | Počet přečtení: : 343x