Studénka přehrála Olomouc klasicky v nájezdech

Studénka nadále neporažena, Olomouc v něděli od 7:15 v Havířově přehrála klasicky po nájezdech.

STUDÉNKA - OLOMOUC 3:2sn (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Kudrna (Flis), 35. Flis (Fojtík, Kalegaris), rozh. náj. Kalegaris – 25. Večerek, 32. Večerek

Kohouti se podobně jako v sobotním utkání prezentovali dobrým výkonem s minimem chyb v obraně. Přesto po první třetině vedli hráči Studénky, za kterou ve 13. minutě skóroval Petr Kudrna.

Prostřední dějství o moc více gólů nepřineslo. Jediným úspěšným střelcem byl olomoucký Miloš Večerek, který v čase 24:15 srovnal krok.

A ten samý hráč poslal Hanáky na začátku třetí třetiny do vedení. Domácí však dokázali rychle zareagovat, již za necelé čtyři minuty vyrovnal na 2:2 Sylwester Flis.

O vítězi tak musely rozhodnout samostatné nájezdy. V těch byli úspěšnější domácí po trefách Kalegarise a Flise, za to gólman Kudela střelce Olomouce vynuloval.

Erik Fojtík (útočník Studénky): "Olomouc je pro nás v posledních letech těžký oříšek, což šlo vidět i tentokrát. Soupeř si vytvořil více šancí, nedělal chyby v obraně, za což to my jsme pár chyb udělali. Nicméně jak už je naší tradicí, vyhráli jsme v nájezdech."

Radek Jedlička (kapitán Olomouce): "Jeli jsme do Studénky s cílem urvat tři body. Bylo to pro nás těžké, hrálo se brzo ráno a ještě jsme asi na sobě cítili sobotní těžký duel ze Zlína. V zápase jsme byli asi i trošku lepší, jenže soupeř dal dva šťastné góly, naše šance zase pochytal brankář Kudela. V nájezdech se projevily zkušenosti soupeře v této disciplíně."Autor: Přemysl Chodurek | Datum : 30.10.2018 | Počet přečtení: : 301x