Studénka poprvé v sezóně bez vstřelené branky... A bez bodů

Poprvé v sezóně vyšli sledge hokejisté Studénky střelecky naprázdno. V 11. kole České para hokejové ligy nenašli recept na Karlovy Vary, respektive na brankáře Macha, a padli 0:2.

Branky a nahrávky: 18. BERGER (Hrbek, Wágner), 43. FORGO (Berger)

HC Sledge Studénka: Kudela Martin – Staněk Rostislav, Kartosz Sebastian, Kudela Vladimír, Flis Sylvester, Kudrna Petr "C", – Fojtík Erik "A", Mlčák Tomáš "A", Chodurek Přemysl, Kalegaris Sandro, Eberdorfer Stefan, Schilcher Thomas, Loska Ivo

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach Bohumír, Korec Petr – Berger Jiří "C", Wágner Karel, Hrbek Miroslav "A" – Forgo Jiří, Haas Jakub, Kovářík Václav, Karafiát Lukáš

Domácí byli v první třetině jasně aktivnějším týmem, Flis ani Kalegaris ale své možnosti neproměnili. Bezbrankový stav se měnil po přestávce: Žraloci naložili se svou ojedinělou útočnou akcí výborně, když přesilovou hru využil Jiří Berger.

Navýšit vedení následně mohl dvakrát Forgo, gólman Kudela byl však proti. I jeho protějšek Bohumír Mach ale byl neprůstřelnou zdí.

A to platilo nakonec až do konce utkání, přestože příležitostí měli hráči Studénky k vyrovnání dost. Definitivum zápasu dal dvě minuty před třetí sirénou Jiří Forgo. Studénka - Karlovy Vary, 0:2.

Kudela Martin – HC Sledge Studénka: "Nemohu nic víc než pochválit Kalegarise. Měli jsme spoustu střel, nevím, co se stalo, náš výkon byla jedná velká katastrofa. S takovým výkonem nevím, co jsme dělali doteď na druhé příčce v tabulce."

Mach Bohumír – SKV Sharks Karlovy Vary: "Kluci makali do poslední kapky krve. Chtěli jsme zlomit tu smůlu, která nás doprovází v letošní sezóně. Máme vysokou marodku, tudíž málo hráčů. Hráli jsme to, co jsme měli, museli jsme se hodně kousnout. Naše heslo je „Žraloci se nikdy nevzdávají, bojují do posledního dechu,“ tak to bylo i dnes.

Autor: Přemysl Chodurek | Datum : 07.01.2019 | Počet přečtení: : 148x