STŘÍBRNÝ MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Již třetím rokem se náš klub ze Studénky mohl opřít o významnou finanční podporu Moravskoslezského Kraje kterou jsme použili na provoz klubu.
Odměnou v jubilejní desáté sezóně byla nádherná stříbrná medaile která je obrovským úspěchem na tuzemské scéně neboť jak je známo, tak Česká para hokejová liga je nejvíc prestižní ligou v Evropě o kterou mají zájem hráči i s jiných nejen evropských týmů!

Bylo nám ctí, že na první finálové utkání proti tradičnímu finalistovi z posledních let Zlínu nám přišel slavnostní buly vhodit náměstek Hejtmana Moravskoslezského kraje pan Stanislav Folwarczny. Utkání se hrálo v Ostravar aréně ve Vítkovicích kde se mimochodem již za pár dní uskuteční Mistrovství světa „A“ skupiny v para ledním hokeji. Zápas jsme před domácím publikem k překvapení všech vyhráli 2:1 a předčili tím cíle, které jsme si před sezónou stanovili. O týden později jsme však již na favorizovaný Zlín nestačili a dvakrát jsme podlehli a prohráli tak v souboji o zlaté medaile poměrem 2:1 na utkání.

Tímto bychom chtěli ještě jednou poděkovat jménem celého týmu, který je jediný v Moravskoslezském kraji za podporu, která je pro nás nesmírně důležitá a věříme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat v dalších sezónách neboť Moravskoslezský kraj je pro nás zárukou jistoty v naší jízdě. Děkujeme.

Soubor ve formátu image/jpegStříbrná medaile zepředu
Typ souboru: *.jpg | Velikost souboru: 82KB | Počet stažení: 30x
Uložit soubor
Soubor ve formátu image/jpegStříbrná medaile zezadu