Spuštění nových internetových stránek

Po nekonečně dlouhé čtyřleté odmlce, byla otevřena nová brána českého Sledge hokeje. Ta brána má jméno :  www.hcstudenka.cz
Cesta k založní nového klubu HC KES Studénka nebyla vůbec jednoduchá, ale můžeme říci, že jsme rádi, že se nám tato věc podařila zrealizovat. V současné době finišujeme základní práce na webových stránkách, které si můžete osahat a popř. i okomentovat naše úsilí v diskuzi.

Poděkování patří společnosti ADweby za realizaci celého webového systému, na kterém HC Sledge Studénka běží. Děkujeme.

Budeme rádi, když zde opět zavítáte anebo pokud budete mít možnost se zapojit do sponzorování našeho mužstva, budeme moc rádi (více informací viz. kontakt). Přejeme všem fandům sledge hokeje příjemný den.

Google MAPS našeho stadionu - více viz, kontakt

Vložit příspěvek do diskuze