Smolný úvod ligy!

V prvním kole České sledgehokejové ligy se utkali hokejisté HC Studénky na domácí půdě se soupeři z Čech, pražskou Spartou a s Mustangy z Pardubic.
V zápase s Pražany se ukázala zkušenost hostů a Studénku zdolali 3:0. Ve druhém utkání nebyla Studénka bezzubým soupeřem, podařilo se jim vsítit tři branky a jedním z "exekutorů" byl překvapivě i Tomáš Mlčák. Mustangové byli ovšem ti, kteří diktovali tempo hry a Slezany přehráli 7:3.

Druhé kolo ligy bylo výletem do blízkého zahraničí, neboť soupeřem Studeneckých sledgemanů, byl nováček, slovenský Bencont Dolný Kubín.
Úvod do utkání se lépe vydařil hostům a už ve 3. minutě vedli 1:0, gólem Hornicha. D. Kubín srovnal až ve třetí třetině a svůj náskok navýšil na 2:1 do konce utkání.
Ovšem utkání o den později ve Zlíně, bylo pro Studénku demotivující. Až na pár šancí, taktovku hry určovali Zlínští, kteří si zápas pohlídali a zvítězili 12:0! Bohužel v tomto zápasu Hornich zranil Erika Fojtíka (Zlín) a způsobil mu naštípnutí stehenní kosti při srážce za bránou!!! Tím ho vyřadil na 5 týdnů z kádru Zlína.

Věřme, že si v dalších utkáních naši borci povedou lépe a přinese to bodový zisk pro Studénku i Flise, jenž by si to za své výkony zasloužil!

3.kolo ČSHL:  7.11.2015 HC Sledge Studénka - Warriors Vídeň od 16:15
                       8.11.2015 HC Sledge Studénka - KINGS České Budějovice od 10:00