První přípravný zápas Č. Budějovice – Studénka 1 : 4

Hosté ze Studénky sice budějovické Kingy porazili, nutno ovšem podotknout, že k sehrání zápasu museli Vagonáři půjčit, ze svého kádru Pečínku, neboť Č. Budějovice měli jen 5 hráčů!!!!! Průběh zápasu tomu odpovídal, studénečtí trávili více času před bránou brankáře Švece, ale bída v proměňování šancí bránila navyšování skóre. Několikrát se budějovickým, díky brejkům dařilo zahrozit na Minsterovu bránu, ale gólman byl připraven.

Studénka otevřela skóre z hole Fojtíka, další branku vstřelil Mlčák. Po první třetině tedy na světelné tabuli svítilo skóre 0:2 ve prospěch hostů. Kings České Budějovice snižovali zásluhou Klímy, nicméně chvíli poté Fojtík opět navýšil vedení na 1:3. Závěrečným exekutorem se stal Mlčák, jenž měl mimořádnou formu a uzavřel na konečných 1:4.

Trestná střílení na závěr utkání, byla přehlídkou výborných zákroků obou gólmanů, kdy jediným úspěšným střelcem se stal Kudrna, který překonal budějovického Švece a zajistil tím vítězství i na trestná střílení.
Autor: Erik Fojtík | Datum : 09.08.2011 | Počet přečtení: : 1725x