První domácí představení – první body

Druhý den si Slezané upravili svou reputaci a byli první, kteří skórovali. Ve 3. minutě se k nastřelenému puku před branou dostal Kudrna a naservíroval jej nesobecky Mlčákovi a ten střílel do zpola odkryté brány – 1:0. Budějovičtí i přes malý počet hráčů ( 6 ), vyráželi do občasných brejků, které domácí stačili uhlídat. Ve druhé třetině poslal do úniku Kudrna svou přihrávkou Fojtíka, který zvýšil vedení domácích na 2:0. V závěru této třetiny však domácí obrana zapomněla na své úkoly a budějovický Rumplík snížil náskok na pouhý gól – 2:1. Ve 37. minutě se však opět prosadilo duo Kudrna – Fojtík a Studénka zpečetila výsledek na 3:1. Touto první výhrou se HC Studénka poprvé letos bodově prosadila a doufejme že ne naposledy!