Přípravné utkání Studénka - reprezentace Česka.

Hráči domácího týmu se snažili co to šlo, ale už v první třetině utkání, hraného na 3 x 15.min. prohrávali 0 - 4. Kombinačně týmu reprezentace vůbec nestačili a hra na brejkové situace nevycházela dle představ.
Druhá třetina se odvíjela ve stejném duchu jako první, a stav  0 - 2  byl ještě milosrdný. Studénka se snažila po celé utkání bránit, a hra ve třetí třetině byla jednoznačná pro hosty 0 - 2 , když domácím nezbylo nic jiného než dostat puk z pásma.

Pro hosty dobrá příprava, pro nás zkušennosti k nezaplacení. Zápas proběhl v duchu přátelském, rozhodčí (p. Kovář) musel pouze jednou potrestat domácí trestným nájezdem, za vhození hokejky hráčem Fojtíkem ujíždějícímu Bergerovi . Ten trestné střílení neproměnil. Konečný výsledek 0 - 8, je důkazem o ještě velmi dlouhé cestě, která čeká na nováčka sledge hokejové ligy ze Studénky .

HC KES Studénka - reprezentace Česka 0 - 8.

BRANKY:  Berger 4x , Hábl 2x , Palát , Krupička.

sestava domácí  -- Vápenka ( Matoušek ) - Hornich - Fojtík - Keller - Staněk - Mlčák - Minster - Krajča.
sestava hosté       -- Matoušek (Vápenka ) -Hrbek - Kubeš - Berger - Geier - Krupička - Hábl -Palát - Klíma.

ohlas domácího trenéra ( Hornich) - Předem chci poděkovat soupeři za ochotu a možnost sehrání takového zápasu, který nám přinesl spoustu poznatků, i když jsme se po celé utkání jen bránili. Naši nováčci si mohli shlédnout a zahrát sledge proti tomu nejlepšímu, co máme v současné době v republice. A přes vysokou porážku, nelituji. Jen nás mrzí zranění našeho domácího brankáře, které si přivodil při exhibičním utkání a proto jsme využili možnosti zapůjčení golmanů z reprezentace.

Autor: Martin Hornich | Datum : 07.09.2009 | Počet přečtení: : 1350x