18.10.2010

V naší fotogalerii najdete nově 60 fotografií z domácího zápasu : HC Sledge Studenka vs. ZAS Zlín 2 : 4 . Příjemnou zábavu ...

Více na : www.hcstudenka.cz/fotogalerie/25_20101710-hc-sledge-studenka-vs-zas-sedici-medvedi-zlin-2-4_1.html

O autorovi

Jitka Krutílková
Narozena 2. února 1983 ve Valašském Meziříčí

Již od dětství jsem byla talentovaná výtvarnice a navštěvovala jsem kroužky výtvarné a dramatické výchovy, umístila jsem se se svými kresbami i v krajských malířských soutěžích. Kreslení mě baví stále, ale v jedenácti letech jsem si zvolila jiný umělecko-výtvarný obor a to FOTOGRAFII. Počínaje prvními pokusy o portrétní fotografii ještě se starými kompaktními fotoaparáty, následně pak zálibou ve fotografování světelných show na hudebních akcích, se kterými jsem také slavila drobné úspěchy.

V 19 letech jsem se konečně stala majitelkou digitální zrcadlovky Nikon D70 a začala jsem se samostudiem fotografie, kterou jsem měla možnost pilně trénovat jak ve svém povolání, tak i díky tomu, že jsem byla fotografem místního hokejového týmu. K mému technickému zdokonalení přispěl velkou zásluhou můj skvělý kamarád a učitel Honza Kramoliš, Ph.D.(www.foto-hoda.cz) , se kterým stále spolupracuji, a podnikáme společné výpravy za skvělými snímky. Prošla jsem také fotografickým kurzem na Institutu digitální fotografie v Praze, kde mi bylo nabídnuto pracovní místo. Tento kurz jsem úspěšně ukončila a získala certifikát o absolvování kurzu. V současné době se specializuji na fotografování portrétů, společenských akcí, sportu a také dětí a produktové fotografie. Vlastním fotoaparát Nikon D300 a samozřejmě i potřebné vybavení, jak si můžete přečíst v sekci Vybavení. Nedávno jsem za pomoci svého zaměstnavatele, společnosti COLORA Valašské Meziříčí vybudovala svůj vlastní ateliér, kde Vás velmi ráda přivítám, více v sekci Ateliér.

Za svou zatím velmi krátkou působnost v tomto oboru jsem již dosáhla několika menších a pár větších úspěchů, za které považuji například publikování mých fotografií v denících: Právo, MF DNES, Aha, Šíp, časopis Dovolená a také vítězství ve fotografické soutěži ARLH, jak si také můžete přečíst v sekci Mé úspěchy. Dále také mé fotografie pravidelně provázejí články v místních novinách OBJEKTIV, občas se i některé objeví v týdeníku Jalovec. Zároveň jsem měla možnost představit vybrané snímky na dvou výstavách ve Valašském Meziříčí a děkuji všem návštěvníků za milé ohlasy. Společně s kolegou a mým učitelem Honzou Kramolišem jsme před Vánocemi 2008 vydali nás první společný kalendář : Valašská krajina 2009, který měl veliký úspěch, nahlédnout do něj můžete v sekci Mé úspěchy.

V současné době se snažím podpořit svou prací i některé zájmové činnosti, jako jsou taneční skupina TS MIMO Zašová, kterou provázím na všech tanečních soutěžích jako fotograf a "pomocník", a také mi bylo velkou ctí mít možnost fotografovat mezinárodní turnaj ve sledge hokeji Studénka Cup 2008 a Mistrovství světa ve sledge hokeji v Ostravě (2009 IPC Ice sledge hockey world championship Ostrava) nejlepší kousky z této akce si můžete prohlédnout ve Fotogalerii. Také získání fotografické zakázky pro Lázně Teplice nad Bečvou, z těchto i jiných fotografií taktéž vznikly 2 kalendáře nahlédnout do nich můžete opět v sekci Mé úspěchy.

Více se dočtete na : www.foto-jitka.cz/

Děkujeme : www.foto-jitka.cz/