MÁME NOVÉHO PARTNERA

Výroba kvalitních sledge saní je hotová alchymie. Všechny sáňky musí splňovat určité parametry dle mezinárodních přesně stanovených kritérií. Jelikož je sledge hokej jedním z nejtvrdších Paralympijských sportů, musí být sáňky rovněž zhotoveny z kvalitních tvrdých, ale zároveň lehkých kovů, aby se při prvním tvrdším nárazu nezničily a byly rovněž lehounké, aby na nich hráč dosáhl nejvyšší možné rychlosti, což může váha sáněk výrazně ovlivnit.

Nedílnou součástí každých sledge saní je držák nožů, který co se produkce týče je stejně složitý, ne-li složitější, než samotný rám. Musí rovněž splňovat požadavky mezinárodních pravidel, musí být zhotoveny z tvrdých kvalitních materiálů a musí být „šité na míru“ sledge rámům, aby splnily požadavky každého hráče.

Není jednoduché najít výrobce, který by byl schopen zajistit všechny výše uvedené požadavky. A když se najde, cena jednoho držáku je velice vysoká. My jsme měli to štěstí, že jsme poznali společnost Ostroj a.s. v Opavě. Díky panu Tenglerovi, jehož syn je členem našeho Klubu, jsme získali velice významného partnera našeho Klubu. Společnost Ostroj a.s. nejen, že pro náš Klub vyrobila deset vysoce kvalitních držáků nožů, společnost Ostroj a.s. nám tyto držáky věnovala jako sponzorský dar!

Tímto bychom chtěli jménem našeho Klubu HC SLEDGE Studénka poděkovat celému vedení společnosti Ostroj a.s. a v nadcházející sledge hokejové sezóně budou naše dresy, stejně jako naše webové stránky, zdobit loga OSTROJ.

Autor: Bc. Tomáš Mlčák Foto: Mgr Zuzana Malchárková | Datum : 12.05.2011 | Počet přečtení: : 2030x