INTEGRACE S MITTALEM

Náš klub se rozhodl rozšířit své pole působnosti a vymyslel projekt, který jsme pojmenovali „integrované bruslení“. Jedná se o pohybovou aktivitu, kterou vlastně používáme my při naší hře. Pomocí dvou hokejek s hroty na odrážení a speciálních sáněk, se dá bruslit i bez nohou. A to bylo našim cílem. Otevřít dveře všem tělesně postiženým dětem, mládeži i dospělým, aby si mohli zabruslit, kdy se jim zachce.

Cesta to je daleká, ale díky společnosti Mittal steel, která přispěla na koupi potřebných sáněk částkou dvacet tisíc korun, budeme schopni tuto velkorysou myšlenku naplnit. Do jaké míry se nám to povede se uvidí. Věříme ale, že chuť si zabruslit budou mít zejména děti, kteří jsou o tento požitek díky svému hendikepu ochuzeni. A kdoví, třeba z nich jednou budou výborní sledge hokejisté, kteří budou oporou nejen našeho týmu, ale i naši reprezentace.

Tímto chceme ještě jednou poděkovat všem zástupcům společnosti Mittal steel a.s., paní Karle Staňkové, která je patronem toho projektu a taky všem ostatním, kteří se na tvorbě tohoto projektu podíleli.

Vaše HCS

Autor: Bc. Tomáš Mlčák | Datum : 23.06.2011 | Počet přečtení: : 1985x