Hladká vítězství s Litvínovem v Play-out

O uplynulém víkendu sehráli hráči HC sledge Studénka dvojzápas s Litvínovem v rámci soutěže o umístění Play-out.
V obou duelech byli Studenečtí úspěšnější, když v prvním zvítězili 7:1 a ve druhém dokonce 16:0.

V sobotním zápase se hosté z Moravy dostávali do šancí, ale v zakončení selhávali. První trefa padla až v 6 minutě. Jediné zaváhání přišlo za stavu 4:0 ,kdy domácí vstřelili svůj jediný gól. Tento zápas byl v režii dua F&F (Flis, Fojtík), kteří v zápase nasbírali 5 a 6 kanadských bodů. Dalším a posledním bodujícím byl Mlčák 1+1.

Ve druhém 'meči", který byl probuzením ostrostřelce Kudrny jež se zaskvěl hattrickem. Když pomineme vychytanou nulu gólmana Kudely, bodovali takřka všichni hráči až na odstoupivšího Chodurka a Mlčáka jež se v předešlém dnu vystřílel.
Gólem se zaskvěl i Kudela st.,Staněk ,3 x Kudrna, 4 x Fojtík a 7 x Flis.
Ve druhém klání se dařilo Studénce i takticky, kdy se dařily přihrávky a pěkné kombinace.
Doufejme, že se bude dařit i nadále ať už s Olomoucí či Č. Budějovicemi.
Další kolo se odehraje opět na ledě hostů 11.-12. 3. 2017
Buďte s námi!