Historie HC Sledge Studénky

SEZÓNA 2009/2010

První sezóna pro nově vzniklý tým ze Studénky byla sbíráním cenných zkušeností, i za cenu někdy vysokých gólových přídělů. Nicméně ani první zkušenost s K.Vary 1:11, nám nevzala chuť dále hrát a sparťanskému Vápenkovi jsme dali tři branky, i když jsme jich osm dostali.

HC KES Studénka 2009/2010

Poprvé vyjíždíme na ledy soupeřů v Kolíně a Č.Budějovicích, není to úspěšný výjezd. 9:4 s Kolínem a 2:0 s Budějovicemi, ale cestou zpět, řešíme zápasy a "v čom" se zlepšit.

V domácím prostředí se nám nedařilo ani proti silnému Zlínu, i když přišla slušná divácká návštěva, Studénka hladce podlehla 1:5. Další domácí zápas byl už ve znamení bodů, podařilo se nám porazit tým z Olomouce 5:2, což jsme řádně oslavili... o čemž by mohli vyprávět i zaměstnanci ČD z Rožnova a Val. Meziříčí

První vyhrání z kapsy vyhání... v listopadových zápasech jsme s torzem týmu dostali nadílku v Chebu od karlovarských Sharks 15:1 a na Spartě i přes podporu M.Holaně 10:0.

V závěru sezóny se naše výsledky zlepšovaly a mnoho nechybělo a uhráli jsme remízu s Kolínem, těsně jsme prohráli 2:3. Poté co jsme předvedli hezký výkon s Kolínem jsme si věřili na Č.Budějovice, ale rozhodlo proměňování šancí, kde byly budějovičtí úspěšnější 1:3.

Na závěr sezóny jsme podali slušný výkon ve Zlíně, ale vyloučení Fojtíka na deset minut, za stavu 2:3 rozhodlo zápas, který skončil 2:6. O to víc tato prohra zamrzela, neboť byl Fojtík vyloučen za nesportovní chování, což by se veteránům tohoto sportu nemělo stávat.

Mladý tým ze Studénky si ve své premiérové sezóně stanovil jediný cíl, neskončit poslední v tabulce. To se mu nepovedlo, poněvadž se počet týmů zredukoval na 6, po odstoupení Olomouce a Studénka obsadila 6 místo.

Určitě to ale bude v další sezóně, i díky příznivým podmínkám, lepší a všichni hráči tomu věří a dělají pro to maximum.

Datum : 07.10.2010 | Počet přečtení: : 4459x