HC SLEDGE STUDÉNKA vs. VÝBĚR ČSHL

HC SLEDGE STUDÉNKA vs. VÝBĚR ČSHL


SOBOTNÍ ODPOLEDNE VE ZNAMENÍ SLEDGE HOKEJE V HAVÍŘOVĚ
 

OPRAVDOVÁ EXHIBICE VE SLEDGE HOKEJI V HAVÍŘOVĚ !!!
 
Přijďte si zařádit za přítomnosti ARTFOR production s Jirkou Bastou na ledě ve speciálně upravených sáňkách v jakých hrají hokej naši tělesně postižení borci ! Zahrajete si opravdový Sledge hokej jaký jste mohli vidět na obrazovkách při příležitosti Paralympijských her ve Vancouveru 2010. Ano, uvidíte i ty, kteří tam hájili naše – České barvy !!! S nimi si zahrajete, vyzkoušíte střelbu na bránu i nájezdy na opravdového Sledge hokejového gólmana – rodáka z Havířova !!!

 

A kdo že to vhodí úvodní slavnostní buly? Máme přislíbenou účast další rodáka z Moravy brázdící kanadsko – americká kluziště Pavla Kubiny, který přijal naše pozvání i s Rosťou Oleszem !!!

ANO, tento jedinečný zážitek můžete zažít na vlastní kůži již 28. srpna na zimním stadioně HAVÍŘOVĚ a to v 15.30 odpoledne.
 

A za celou tuto parádu zaplatíte pouhých 30 očí a v ceně lupenu je pivko a nealko zdarma!!!
Nápad uspořádat přátelské utkání se zrodil v hlavách třech Havířovských patriotů, s cílem propagace Sledge hokeje v Moravskoslezském kraji, a to s cílem ukázat všem tělesně postiženým občanům, a nejen jim, že život s postižením má stejnou hodnotu jako bez postižení. Integrace tělesně postižených do společnosti pomocí sportovní činnosti zvané Sledge hokej je našim cílem, který v sobě nese poslání pro všechny kolem nás.

Naše díky patří i všem našim partnerům : ZG Invest s.r.o., tiskárně COLORA, ArcelorMittal Ostrava,TRANSPOINT INTERNATIONÁL (CZ), TEAM SPORT a Hockey zone Brno, kteří se podílí na uskutečnění EXIBIČNÍHO UTKÁNÍ.

 


 
 
 


Autor: HC Studénka | Datum : 23.08.2010 | Počet přečtení: : 2476x